Reply on: pumaa11 #54731:
V BB jedine iba ak by v DPM znovu vytiahli staré trolejbusy, ktoré majú kabínu s vodičom oddelenú od ostatných cestujúcich (dokonca aj so zvlášť vchodom).
Plus k tomu bezhotovostný styk.
Plus k tomu bezhotovostný styk.
Agent007
Ostrava se zařazuje mezi města, která pochopila, že méně linek s častým intervalem je budoucností městské dopravy. Od března začala jezdit v Ostravě nová páteřní linka 8+, která spojuje Porubu s centrem města každé 4 minuty.
Linka 8+ vznikla spojením bývalé linky 8 a 9. Kromě krátkého intervalu má linka přilákat i na vyšší kvalitu cestování. Nově pod označením 8+ jsou na linku vypravovány jen nízkopodlažní a klimatizované tramvaje, zároveň s připojením k Wi-Fi.
http://mhd86.cz/2020/03/10/mene-linek-a-caste-intervaly-po-bratislave-pochopili-i-v-ostrave/
A prevadzky SAD Zvolen? Cim viac liniek, tym modernejsi... Proste SAD Zvolen boli vzdy vizionari o krok dalej... :-)))