Reply on: petik #54555:
nepoužiteľné na tento prípad
Tu strany dobre vedia, o čo ide.
Tu strany dobre vedia, o čo ide.
Takže miesto debaty o úhrade dlhu to farizejsky odtláčame, no pekne.
Ani ja keby som uzavrel s Vuckou zmluvu a oni by ju napádali, že je neplatná a neplatili by mi, by som sa na to vyssssrstil a ešte by som žiadal ušlý zisk za dobu jej platnosti.
kvorka
----
Na druhú stranu: stanica je súkromná a poplatok zjavne regulácii nepodlieha; ale zmluvne to ošetriť možné je, takže ak nie sú úplní dementi na kraji, tak sa tomu budú venovať v budúcnosti.
----
Jednoducho ja považujem pýtanie peňazí krajom nazad od dopravcov za hyenizmus, najmä ešte keď pýta úplne všetko a sám nemá vyrovnanú ani minulosť!