Reply on: petik #54416:
Nuž myslím, že autobuska aj ŽS musia byť. S Mičinskou si až taký istý nie som. Ale tam to kedysi zakončili pre miestnych obyvateľov. Ešte doplním že obe linky , súčasná 28 aj 'nová' 20 by mali rovnakú jazdnú dobu 48 min.
A drobná oprava. Vynechávala by sa zastávka Starohorská otočka, nie Pod Bánošom.
A linka 23 by musela jazdiť cez Sasovú, zvonicu (lebo som zabudol na víkendové spoje linky 29).
BB-Schuhu
zdroj: https://www.sadzv.sk/dopravne-obmedzenia/obmedzenie-mhd-bb1
Dôvodom výluky je celková rekonštrukcia Ul. Na Zábave, pri ktorej sa poškodená dlažba vymení za asfaltový povrch. Za pozornosť stojí fakt, že MHD sa na obchádzke dostane na miesta, kadiaľ jazdili autobusy od marca 2012 do decembra 2013.