A ešte jedna vec. Fakt SAD Zvolen, alebo kto to má, mohli spoje MHD lepšie nadviazať na vlaky. Konkrétne L34 cez víkendy a sviatky: Spoj má vždy príchod na Hlavnú Stanicu v 39. minútu , to akurát každú druhú hodinu v párnu 8 minút predtým odíde vlak smer Zvolen i v nepárnu zasa 5 minút po odchode vlaku smer Žilina. I mne osobne sa nechcelo moc kysnúť zbytočne skoro hodinu na stanici.
PDM.8.99
Zmeny CP nerobí kraj aby som ťa uviedol do obrazu! Ak teda máš na mysli, že kraj predloží dopravcovi CP a dopravca poslúchne, tak si v hlbokom omyle. To tak možno bolo v časoch dávnych, keď si kraj vedel seba zastať a zmluva s dopravcom bola vypovedateľná bez toho, žeby arogantný dopravca ošklbal VÚCku. Zmeny zoatavuje a zapracováva do CP dopravca, ktorý CP predloží zväčša ako hotovú vec a ty objednávateľ vôl schvaľuj poslušne. Takto to na VÚC s CP funguje a toto je škoda, že ľudia nevedia, no aspoň to vie zopár kompetentných a triezvych ľudí, ktorí verím, že pri tvorbe dopravnen autority zrazia SADkám hrebienok. Za to sa CP prímestských liniek nemenia výrazne okrem nič neriešiacich posunov +/- 5-10min každoročne, príp. o viac, či menej nejaký spoj posunú, alebo zavedú nejaký školský spoj, ak nájdu dakde prestoj. Toto je 25 rokov zakorenený systém práce v SADkách spôsobený lenivosťou zodpovednéhopracovníka za spracovávanie obehov a turnusov, panického strachu až fóbie zo zmeny a nakoniec arogancie dopravcu podporenej dlhotrvajúcimi zmluvami, ktoré stavajú kraj do role poddaného sedliaka, ktorého je možné dojiť ako na panskom do nemoty. A to bez ohľadu na to aké vedenie je v čele kraja, či niekomu je alebo nie je po chuti, tak takýto prístup voči kraju aj za podpory krajských poslancov a starostov obcí je neprípustný, že často a okato podporujú akúkoľvek blbosť čo SADka predloží.