Kami neverim ze vsetky spoje na 24ke boli ziskove iba od Strieborneho namestia.Mali to radsdj urobit tak ze tie malo ziskove casy skrtat a nie zrusit celu linku.
cize z mladeznickej sa clovek nedostane? super. cela foncorda bude chodit 6. a 7. ktore ostanu nezmenene - teda dost riedke. no mile. nemam slov. odtialto sa jedine odstahovat a z perspektivneho mesta sa nadalej pozerat na tento upadok. alebo ze by sa bystricania uvedomili a zvolili by ine vedenie?
Dalsie 2 kroky Sad ktore su totalne nelogicke.Naco 3 linky na Belusovu??? Ved porovnatte si pocet obyvatelov Belusovej a Mladeznickej, ako aj vzdialenost z oboch ulic na najblizsiu zastavku. Jednoducho je to chore a hlupe!
Este jeden oznam:
Dňa 31.12.2004 bude MHD v Banskej Bystrici premávať ako v So a Ne teda podľa cp "a".
Ďakujem Vám všetkým a prajem Vám všetko dobré v roku 2005.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
LUK
Pán primátor, veľmi pekne Vám za takýto "darček" ďakujeme ? ? ?