Reply on: milan001 #53353:
lenze mesto zatial nic nekupujetakze terajsia situacia skor vyzera takto:
dpmbb vyberie poplatok napr. od sadky, a iných dopravcov zaplati nieco terjasiemu vlastníkovi asi nájom.
sadka tým ze je najvacsi prepravca zaplati najvacsi (zvýšený) poplatok a to rovno svojej dcérskej spoločnosti dpmbb. Vacsina su primetske linky takze kde bude klopat sadka ? no predsa na vucku ktorá v dotáciach preplatí zvýšené naklady na vstupy. a peniaze ostanú u dcéry.
C4H8Cl2S