Reply on: draxter #53331:
Hlúpejší argument pre držanie 26 som nepočul. Nestačí možnosť 28 + 7 s prestupom na Nám. slobody? Inak načo sú Sásovej dve linky na Fončordu? 24 a 26, keď to cez víkend viac nejazdí ako jazdí, v spičke ako tak, sedlo o ničom a večer detto. Nestačila by jedna poriadna linka s hustejším intervalom? ?
BB-Schuhu
"Imhd akurát poskytuje zavádzajúce a nepravdivé informácie."
Prosím, váž svoje slová skôr, než si dovolíš napísať takéto odvážne závery. IMHD tu robí už 16 rokov veľmi záslužnú činnosť a dá sa povedať, že po celú túto dobu supluje kvalitné dopravné weby, ktoré u našich dopravcov už tradične absentujú.