Dnes ráno 06:47 na trolejbusovej linke č.7 (Moskovská rázcestie) mi po priložení čipovej karty síce odrátalo cestovné 0,50€ ale nevydalo mi to cestovný lístok!(?) Išiel som preto dopredu s otázkou za vodičom ale ten mi len stroho povedal, že lístok nepotrebujem, hlavne že som zaplatil cestovné! Otázka je ako by to posúdila prípadná revízia cestovných lístkov, ktorá mimochodom na tejto linke a v tomto čase dosť často chodí! Uznajú vám, že máte zaplatené cestovné ak nemáte v ruke doklad o zaplatení? Ono by stačilo priložiť znova čipovú kartu k čítačke a zistia, že som už zaplatil, ale či sú oprávnení a ochotní to urobiť? Vopred vďaka za reakciu.
BB-Schuhu
Linka 702502 bude od 1.10.2017 prevádzkovaná už len dopravcom SAD Humenné na skrátenej trase Humenné - Banská Bystrica a späť. Zároveň dochádza aj k úprave cestovného poriadku na ostávajúcom úseku. Linka bude premávať už len v pondelky-piatky a v nedeľu. Odchod ranného spoja (v (1)-(5)) z Humenného sa posúva z 6:50 na 6:20, spiatočný spoj bude aj naďalej odchádzať z B. Bystrice o 14:00. Nedeľné spoje budú premávať v úplne novej časovej polohe, a to 12:15 z Humenného do B. Bystrice a naspäť o 18:15 z Banskej Bystrice do Humenného.
nový CP linky 702502
http://portal.cp.sk/Data/pdf/L702502_171001_54406.pdf