Reply on: S499.1023 #53013:
Nepamätám sa ale nájdem to keď mi pôjde youtube normálne, lebo na stránke tv.eso mi to nejde. Večer až budem doma. Dovtedy si môžeš vypočuť iné veci. Ale zdá sa mi, že vtedy som to pozeral nejak okolo času 4:00:00 až 4:20:00, ale na 100% neviem.
SJT.1
Zasadnutie zo dňa 20.6., tam mláti diletant prázdnu slamu.
P.S.: Nerozumiem svojvoľnému mazaniu príspevkov, keď tam niesú vulgarizmy ale budiš.