Reply on: S499.1023 #53013:
Nepamätám sa ale nájdem to keď mi pôjde youtube normálne, lebo na stránke tv.eso mi to nejde. Večer až budem doma. Dovtedy si môžeš vypočuť iné veci. Ale zdá sa mi, že vtedy som to pozeral nejak okolo času 4:00:00 až 4:20:00, ale na 100% neviem.
Viko
Ja som nikde nepovedal, že na vyzdvihnutie treba zrovna 300 miest, iba som odporoval tvojmu tvrdeniu, že nemali vybudovať žiadne parkovanie.
Keď považuješ, v akej ekonomickej kondícii bol štát v roku 1990, tak dostaneš odpoveď aj na tvoju poslednú otázku.