Objasnite mi to prosim.Jedna sa o nove Ikace,alebo po GO odkupene z nejakeho mesta? Napadla ma taka blost. Co keby Mhd B.B. nadviazala obchodny kontakt s Moskvou,ked ze tam maju zaujem o starsie Ikace na dodani ptarych vyradenych Bystrickych Ikarusov na suciastky, alebo lepsie kusky odpredat.
LUK
Re #5297 TeBeCe: Nechcem o tom polemizovať, ale z HU do RUS cez Donovaly??? ?