Tak teraz som nepochopil z toho oznamu nasledovné:
1. linka 601457 bude teda počas 21.9. a 22.9. premávať aj z dočasnej AS a zájde aj na novú AS? Ak áno, bude na novej AS už aj reálne na niektorom nástupišti naberať cestujúcich alebo urobí pre ľudí len vyhliadkovú jazdu štýlom "kuk, zvykajte si..."? Alebo z dočasnej už nebude jazdiť vôbec?
2. Linky 601454, 55, 56 ostávajú na parkovisku Mičinská aj naďalej po 23.9. trvale alebo len do 1.10, kedy sa presúva MHD?
Neviem, podľa mňa sa to zbytočne komplikuje množstvom dátumov a pod.
1. linka 601457 bude teda počas 21.9. a 22.9. premávať aj z dočasnej AS a zájde aj na novú AS? Ak áno, bude na novej AS už aj reálne na niektorom nástupišti naberať cestujúcich alebo urobí pre ľudí len vyhliadkovú jazdu štýlom "kuk, zvykajte si..."? Alebo z dočasnej už nebude jazdiť vôbec?
2. Linky 601454, 55, 56 ostávajú na parkovisku Mičinská aj naďalej po 23.9. trvale alebo len do 1.10, kedy sa presúva MHD?
Neviem, podľa mňa sa to zbytočne komplikuje množstvom dátumov a pod.
Patriot
Čo sa mne nepáči je to, že MHD presunuli z najlepšej polohy (pri čakárni) na asi najhoršiu (pôvodne tam mali byť tuším výstupištia). Takto sa budú musieť zbytočne krútiť okolo.
Potešilo logo mesta na lavičkách, aj keď na druhej strane nemajú operadlá - na dlhšie čakanie bude ale asi vhodnejšia čakáreň.
Čo sa týka výšky, regiojety isto patria k najvyšším, navyše nástupištia na diaľkové linky majú ešte nižší strop. Ale nejaké normy to isto spĺňa, bez toho by to nemohli skolaudovať a predať mestu.