Tak teraz som nepochopil z toho oznamu nasledovné:
1. linka 601457 bude teda počas 21.9. a 22.9. premávať aj z dočasnej AS a zájde aj na novú AS? Ak áno, bude na novej AS už aj reálne na niektorom nástupišti naberať cestujúcich alebo urobí pre ľudí len vyhliadkovú jazdu štýlom "kuk, zvykajte si..."? Alebo z dočasnej už nebude jazdiť vôbec?
2. Linky 601454, 55, 56 ostávajú na parkovisku Mičinská aj naďalej po 23.9. trvale alebo len do 1.10, kedy sa presúva MHD?
Neviem, podľa mňa sa to zbytočne komplikuje množstvom dátumov a pod.
1. linka 601457 bude teda počas 21.9. a 22.9. premávať aj z dočasnej AS a zájde aj na novú AS? Ak áno, bude na novej AS už aj reálne na niektorom nástupišti naberať cestujúcich alebo urobí pre ľudí len vyhliadkovú jazdu štýlom "kuk, zvykajte si..."? Alebo z dočasnej už nebude jazdiť vôbec?
2. Linky 601454, 55, 56 ostávajú na parkovisku Mičinská aj naďalej po 23.9. trvale alebo len do 1.10, kedy sa presúva MHD?
Neviem, podľa mňa sa to zbytočne komplikuje množstvom dátumov a pod.
BB-Schuhu
Hovorkyňa mesta sa vznešene vyjadruje v zmysle, že každým dňom budeme pridávať ďalšie a ďalšie prímestské linky. Tak ja už naozaj nechápem ako význam má toto divadlo. Predsa ak raz otvoria tú stanicu, tak majú odtiaľ začať premávať všetky linky naraz. Ale tak dobre, nech jazdia napr. Kordíky z terminálu a Králiky z Mičinskej. Geniálne riešenie hodné tohto mesta...
Po posledných medializovaných informáciách mám obavu, že tak túžobne očakávané spustenie nového dopravného terminálu môže byť sprevádzané vážnymi zmätkami. V tomto krásnom meste dokážu zbabrať ešte aj takýto symbolický okamih. Navyše, je smutné, že verejnosť nevie čo bude o 3 dni. Už dávno mali byť zverejnené všetky informácie o presune dopravy z Mičinskej na Terminal, ak to teda skutočne myslia vážne už nasledujúci týždeň.