Reply on: BB-Schuhu #52853:
Tú škatuľu môžu prerábať aj donekonečna (čo už vlastne aj roky robia), ale z toho už nikdy nebude nič na úrovni 21. storočia. Keby radšej tú energiu a hlavne peniaze minuli na niečo, čo aj reálne môže človeka presvedčiť, aby nešiel autom, ale nastúpil do toho (a hlavne ak má ísť postojačky alebo dokonca ako sardinka). Pozn. Samozrejme, že nezabúdam, že k tomu treba aj použiteľnú infraštruktúru a i., ale niekde začať treba a tu sa peniaze míňajú.
PIT
http://www.sadzv.sk/files/subory/doprava/2017_halusky_doprava_1.pdf
Ako bežne sa nikto nedozvedel, či je mimoriadna doprava bezplatná alebo ak nie, tak koľko a podľa čoho stojí. A na čo medzi pravidelnými spojmi sú uvádzané aj spoje idúce v pracovných dňoch, ktoré v sobotu určite niekomu "pomôžu", to je opäť záhada, resp. lenivosť to dať preč. Hlavne že pri Haluškobuse je uvedené súčasne "Zadarmo a bezplatne!". ?