Dnes som tak trochu rozmýšľal čo by sa stalo keby sa prevádzka minibusových liniek neukončila ale nakúpili by sa nové vozy napríklad SOR BN 8.5, také by sa na tie linky celkom hodili, veď koniec koncov DPMBB aj nakúpilo výzbroje s karosériami trolejbusov z firmy SOR.
Rado67
Imho mám za progresívnejšie návrat vlakov na Horehronie, no tu absentuje integr. dopr. systém so zmysluplnou zákazníckou ponukou. V SK reáliách len fikcia. Tak i návrat ľudí z áut zjavne nie reálny, to tak len vo Švajčiarsku možné. Práve také Horehronie mám za príznačný príklad ako sa u nás nekoncepčne robí verejná doprava. Vlak dobre obsluhuje takmer všetko, súbeh výkonov s autobusom takmer zbytočný (to v značnej miere už od BB), s tým súviasaca deľba IAD vs. VHD. Raz s týmto vývijom skončí i vlak. dopr. cesta. Nuž nie sme tak šporovliví gazdovia ako Švajčiari.