Ahojte
chcem sa spýtat či náhodou nemáte niekdo skusenost z vlakmi eurocity a eurostar italia,,chcem íst totiž z viedne do pescary a neviem nájst či tieto vlaky prepravuju aj psy
Budem vdačný za každé info?
chcem sa spýtat či náhodou nemáte niekdo skusenost z vlakmi eurocity a eurostar italia,,chcem íst totiž z viedne do pescary a neviem nájst či tieto vlaky prepravuju aj psy
Budem vdačný za každé info?
BB-Schuhu
V tejto súvislosti začína v sobotu 11.2.2017 premávať nová autobusová linka (dopravca: Autoškola Stebila) medzi Banskou Bystricou a Malým Šturcom s nasledovným cestovným poriadkom:
08:30 Banská Bystrica – dočasná autobusová stanica Uhlisko
08:40 Strieborné námestie ( autobusová zastávka )
09:00 Harmanec Papiereň ( autobusová zastávka )
09:05 Dolný Harmanec ( autobusová zastávka )
09:07 Harmanec ( jaskyňa parkovisko pri Čiernej ovci)
Odchod spiatočného spoja je o 17:00 z Malého Šturca.
Linka premáva iba v sobotu (v prípade záujmu je možné linku rozšíriť aj na nedeľu).
Cestovné: jednosmerné 3 €, spiatočné 5 €.