Ahojte
chcem sa spýtat či náhodou nemáte niekdo skusenost z vlakmi eurocity a eurostar italia,,chcem íst totiž z viedne do pescary a neviem nájst či tieto vlaky prepravuju aj psy
Budem vdačný za každé info?
chcem sa spýtat či náhodou nemáte niekdo skusenost z vlakmi eurocity a eurostar italia,,chcem íst totiž z viedne do pescary a neviem nájst či tieto vlaky prepravuju aj psy
Budem vdačný za každé info?
BB-Schuhu
Od 16:30 prestali premávať takmer všetky sásovské linky smerujúce cez Strieborné námestie. Neviem čo bolo príčinou. údajne niečo na Karlove. Asi hodinu nejazdilo v podstate nič, až po 17:45 došli prvé autobusy do Sásovej a po 18:00 začali jazdiť aj spoje liniek 24/25 v smere do mesta.