Ahojte
chcem sa spýtat či náhodou nemáte niekdo skusenost z vlakmi eurocity a eurostar italia,,chcem íst totiž z viedne do pescary a neviem nájst či tieto vlaky prepravuju aj psy
Budem vdačný za každé info?
chcem sa spýtat či náhodou nemáte niekdo skusenost z vlakmi eurocity a eurostar italia,,chcem íst totiž z viedne do pescary a neviem nájst či tieto vlaky prepravuju aj psy
Budem vdačný za každé info?
draxter
- ten prvý prípad mi vôbec nepríde ako porušenie, ale práve naopak. Tvrdiť že som nastúpil bez dôkazu? Revízorov "čas ZULU" je úplne irelevantný. ?