Reply on: S499.1023 #52370:
A tu nemôže človek demokraticky a slobodne povedať, čo si myslí o Jančurovom biznise pažravom? Za to, že tebe sa nepáči adresát, tak neznamená, že obsah nehovorí pravdu ty normalizátor boľševický. A čo keby si konečne vypadol ty aby som tu mohol nielen ja ale aj iní kľudne diskutovať? Nechápem prečo na teba pravidlá neplatia. Či je to protekciou neoprávnenou alebo si platíš?!
Co sa voznov tyka, tam sa vo zvysku trasy (Martin - Praha) znizi pocet voznov o dva. Pochybujem ze toto by bol dovod, pretoze to by nemuseli s BB nic menit (aj tak tam jazdilo menej voznov).
mirkobb
Citácia z uvedeného článku:
„Cestujúci prídu do Martina vlakom RegioJet a následne tu prestúpia na dva autobusy náhradnej autobusovej dopravy, ktoré budú premávať cez rovnaké zastávky a podľa rovnakého cestovného poriadku, ako má vlakový spoj, okrem zastávok Zvolen, -mesto a Banská Bystrica – mesto. K dispozícii budú dva autobusy typu Fun&Relax s individuálnymi obrazovkami v sedačkách a so stevardmi na palube,“ oznamuje spoločnosť RegioJet. Dopravná kapacita pre cestujúcich bude na tomto úseku viac ako 120 miest. V priebehu cesty bude k dispozícii bezplatné internetové pripojenie. (koniec citácie)
Tak to som zvedavý, ako to chce RJ marketingovo zvládnuť, resp. spopularizovať, aby si cestujúci zvyknutí nasadať na vlak, nasadali do pristavených autobusov..? Taktiež ako budú cestujúci presadajúci z iných vlakových prípojov hľadať tieto autobusy pred žst. stanicami. Na akých súčasných stanovištiach pred železničnými stanicami v BB a Zvolene budú pristavené autobusy RJ..? Na Sliači asi problém nebude, ale v Turčianskych Tepliciach si autobusy RJ celkom dobre neviem predstaviť zachádzať až k žel. zastávke.. ?