Reply on: Danny #5172:
Nuz,aj palica ma dva konce.. Mozno by bolo dobre pozriet sa na "zubok" aj prepravcovi.. Nenapada Vas v tejto suvislosti analogia s kauzou Slovnaft..? Tam je tiez managmentu akosi malo.
asi mu chce Sad takto chce vzdat hold za vsetky tie roky sluzby

mirkobb
Mimi,co konkretne z toho,na co si mi poslal ten odkaz,ma byt podobne niecomu z toho,co ma stat na Troskach? Uz som to prehliadol zda sa vsetko,ale s ESC som nenasiel nic,co by sa tomu ako-tak malo podobat? Mozes ma malicko naviest,aspon nazov toho,aj ked arabsky?