Reply on: Kami #5082:
Ano,je to tak,ale naivne si predstavujem,ze ked ich uz SAD-ka dosatne,tak je bude ich "internou zalezitostou" kam ich umiestni.. Ale je mi jasne,ze to je naivna predstava,ale zas si myslim,ze by sa dalo nieco..? Tak trebars,ked to pojde na primestsku,tak predsa len "prevekslovat" niektore linky MHD tam. Viem,ze to nie je systemove riesenie,ale..
Vsak idu vanoce treba ludi nahnat na nakup.
. Inac dnes na Kupelnej mal havariu nejaky bus mhd nevie niekto o aky sa jedna?
Kami
S tou "internou zalezitostou": v prvom rade musia pridelene prostriedky pouzit ucelovo, t.j. zdokladovat na co boli pouzite. Je vecou dopravcu, ako bude riesit pripadnu stratovost niektorej zlozky. Tam bol problem vzdy pri primestskej. MHD si udrziavala viacmenej vyrovnane hospodarenie.