Reply on: mirkobb #5083:
kazdopadne je to dobra sprava pre vodicov primestskej a obyvatelov SR. S tou "internou zalezitostou": v prvom rade musia pridelene prostriedky pouzit ucelovo, t.j. zdokladovat na co boli pouzite. Je vecou dopravcu, ako bude riesit pripadnu stratovost niektorej zlozky. Tam bol problem vzdy pri primestskej. MHD si udrziavala viacmenej vyrovnane hospodarenie.
mimi