Reply on: Agent007 #48999:
Áno, je to presne tak, CP pretrvali z obdobia natruc trolejom, L21 zaviedli nanovo a linke 601455 ostali časy SAD BB, na ktoré ona nereflektovala, ktorú ale natrasovali rovnako cez Podháj (dovtedy po Zvolenskej ceste), v súbehu s L21 Národná-Rakytovce. A hneď dve nové linky po Sládkovičovej popod troleje.
BB-Schuhu
http://www.bystricoviny.sk/spravy/do-radvan-parku-uz-jazdi-mhd-c-22/
+ info o ďalšej výstavbe v obchodnej zóne