Reply on: starec #48694:
Na oficiálnej stránke Radvaň Parku sa píše: "V súčasnosti je vo výstavbe aj dopravné napojenie na Sládkovičovú ulicu, ktoré bude dobudované začiatkom roka 2013. Následne bude k Radvaň Parku jazdiť aj MHD."Skutočnosť je taká, že v týchto dňoch prebieha výstavba spojovacej komunkácie. Predpokladám, že do mája by to mohlo byť hotové a či tam bude následne zavedená MHD, to sa uvidí.
je len v pôsobnosti SAD Zvolen a 75 liniek SAD Lučenec nechala býv. hovorkyňa Mesta BB kde?
fonzo
Ďalej spomeniem jedneho zo šoférov na Hrochoť, čislo vodiča ani ŠPZ si už nepamätám bolo to na začiatku zimy keď ešte jazdili na 954kách. Jeden z nich si pri jazde tureckou vybaľoval svoju desiatu a sáčok vyhodil za jazdy von oknom - uprostred dediny...