Reply on: BB-Schuhu #48503:
Včera ma v tejto súvislosti ešte napadli nejaké veci. Všeobecne frézovať vozovku v zime nieje výhra, pokiaľ nechceš mať cestu v meste takú, ako je tá medzi Fiľakovom a Lučencom (čistý tankodrom+veľmi nestabilná jazda). Druhá vec je, že je to v meste a máš tam kanalizačné poklopy. Tie sa odfrézovať nedajú, takže by trčali nad vozovkou. Čiže by tu bol tankodrom spojený so slalomoviskom ?
irisbus