Reply on: Kami #48511:
BB-TT veľa ludi využiva aj teraz vlakom...dovezu sa rychlikom a po trati 133 idu cez sereď do trnavy.. tam by naozaj šlo len o spojenie BB-NR ale zatial čo autobusom sa doveziem do centra nitry tak vlakom by trebalo prestupovať v lužiankach, to sa istemu % ludi nepači...
Agent007
ze pozdravujeme p. Smada! ?