Reply on: fonzo #48273:
odchod je 21:40 spred Tesca, bus siel 39 (+/- sekundy, mam to sprostredkovane), cestujuci polobehom od OD k zast. prisiel 40 presne (ja som bol za nim) a prazdna zast. ? (na tento bus bolo plno). Vravim len, ze siel nadoraz (a pozeral aj pred zastavkou, ci uz ide) a povedzme si, ze clovek by cakal, ze v tomto snehu bus daco zmeska (napr. o 19:42 +2) a on vynechanim Iliasa (cestujuci to nema ako vediet) este aj s malym naskokom... Do Iliasa mal zajst (ale tiez neviem aky je tam stav na otocke) a potom sa k Tescu vliekol, no aj tak uz bol prec pred 40...
810zssk