Reply on: BB-Schuhu #48239:
Subehy BB-ZV su aj v ramci jednej linky 601458 a jej cielov Zvolen(hlavne Centrum)-BB,Krajsky urad (Radvan) pre vetvy Rooseveltova nemocnica a Pieninska (Sasova). Najprv tu bol len vlak (stanica Radvan), potom dali Rooseveltku (Sladkovicova; STK/jednosmerne/, Tesco obmedzene). A teraz idu za sebou spoje do nemocnice aj do Sasovej, pre Radvan je to nerovnomerne rozlozene a nakopene. A to este maju rozdielnu minutaz, spoje do Roos.nem. maju o 5 min. neopodstatnene dlhsiu, co skresluje, mohli odchod z Centra upravit na 7 min. ako 601457 ked uz). Uvediem priklady: BB-Tesco, zo smeru ZV: 6:20x, 6:28x; 7:05x10, 7:10x, 7:10x, 7:10x, 7:16 vlak, 7:20x; 7:50x, 7:50x10; 8:48x, 8:50x10; 13:40x10, 13:50x; 14:44x vlak, 14:45x10, 14:45 (a jeden do Sasovej chodi v tom case R1, v minulosti aj ten); 15:16x vlak, 15:25x, 15:25x(aj cez NRC a Podhaj len ide skôr a cez Zapad), 15:30x; 16:10x, 16:16 vlak, 16:20x (oba busy zo ZV Centra po 5 minutach na Radvan)Smer Zvolen z BB,Tesco: 6:15x, 6:20x; 7:55x, 8:00x, 8:13x; 8:35x, 8:38x10; 12:43 vlak, 12:48x, 12:55x; 13:50x, 14:02x10 (idu skoro za sebou, jeden meska, jeden ma prepalenu vatovu minutaz); 14:38x10, 14:40x, vlak 14:43; 15:13x, 15:17x vlak, 15:23x, 15:25x, 15:43 vlak, 15:52x (tento chodi v case dovoleniek cez letne prazdniny v useku pred Sladkovicovou s jednym clovekom!!!, asi len pre STK ide?)
fonzo
Takže je to zas a zas zlodejina. Kraj nakupuje vozidlá, v podstate súkromnikovi ktorý za to nedá ani cent ale má nove autobusy... ?
BB-Schuchu:
Ďalšie nezmyselné súbehy sú v úseku BB-Selce a čiastočne aj BB-Uľanka a BB-Mičiná
Spoje čo chodia len po Mičinú su večne prázdne (tie 14:10 a 15:15 tam je max. 6-7 ľudi)...
Mohli by sa použiť aj tie ciciaky čo stoja nevyužite..