Majkl: Ak by bol v stave alkoholického opojenia, tak ho ani nemali pustiť do budovy MsÚ ani pred kameru, mal dostať 'áčko' a mal byť riešený v rámci pracovnoprávnych vzťahov za porušenie pracovnej disciplíny. A ak nebol, tak potom Kremnica alebo Pezinok...
LUK
Vševedko: fotky drôtov budú v najbližšom update. Viac nemám. Načo Ti ich treba?
all: Tá konštrukcia nosných lán pri pumpe je dosť 'bujná'. To treba vidieť, nedá sa to opísať.