LUK jedna otazka aby som si nieco overil prosim odpoved.Dnes mi posielal niekto mail pod tvojim menom,adresu zatial nezverejnim.Bol si to ty?
Majkl prepac ze sa tak blbo pytam,ale neda mi to.Tie Php stranky robis ty, alebo vies iba html?
Majkl
Teraz už chápem, ako sa asi cíti d3k0, oberwebmaster tohoto celého...
Btw. na stránke zelpage.goo.cz sa nachádzajú radenia vlakov ČD.