Reply on: 810zssk #47710:
Alebo rovno aplikovať "záložný" scenár. Ako majú uvedené na oficiálnej stránke, v prípade nepriaznivého počasia by sa to údajne riešilo parkovaním v BB a vo ZV (na verejných parkoviskách) a obslúžené by to bolo kyvadlovkou. I keď tento scenár si neviem predstaviť - kde by toľko áut parkovalo? Pri Tescu, Baumaxe či Radvaň parku - ak sú to vôbec "verejné" parkoviská? Alebo v centre, pričom by boli ušetrení platenia? Keď sú všetky tie improvizované parkoviská popri I/69, tak to tam vždy bude rovnaké.
810zssk