Zmeny od 1.9.2012.
Autobusová zastávka "Donovaly, ATC-Pod Magurou" v smere do RK je presunutá o cca 150 m nižšie k údolnej stanice lanovky (oproti zastávky pre opačný smer).
Zároveň došlo k posunu spoja 17:10 z RK o 10 minút skôr na 17:00. Je to dosť riskantná zmena, keďže tento spoj je v mnohých prípadoch poslednou možnosťou spojenia a v kombinácii s biednou informovanosťou to môže mať nepríjemné dôsledky. A čo si myslíte - vývesky na Donovaloch a okolí boli aktualizované? Nie! Tak potom akú šancu má nejaký chalupár z Hanesov (bez prístupu na internet) dozvedieť sa o zmene? Akurát išli v Starých Horách revízori, tak som ich dôrazne upozornil, aby boli vývesky v najbližšom čase aktualizované. V buse z RK bolo dnes ani nie 15 ľudí a mám za to, že určite sa našli takí, ktorým spoj "ušiel".
Autobusová zastávka "Donovaly, ATC-Pod Magurou" v smere do RK je presunutá o cca 150 m nižšie k údolnej stanice lanovky (oproti zastávky pre opačný smer).
Zároveň došlo k posunu spoja 17:10 z RK o 10 minút skôr na 17:00. Je to dosť riskantná zmena, keďže tento spoj je v mnohých prípadoch poslednou možnosťou spojenia a v kombinácii s biednou informovanosťou to môže mať nepríjemné dôsledky. A čo si myslíte - vývesky na Donovaloch a okolí boli aktualizované? Nie! Tak potom akú šancu má nejaký chalupár z Hanesov (bez prístupu na internet) dozvedieť sa o zmene? Akurát išli v Starých Horách revízori, tak som ich dôrazne upozornil, aby boli vývesky v najbližšom čase aktualizované. V buse z RK bolo dnes ani nie 15 ľudí a mám za to, že určite sa našli takí, ktorým spoj "ušiel".
draxter