Reply on: neoBB #47671:
Aj tu je dobré video z pristátiahttp://www.youtube.com/watch?v=4qgWUElBAW0&feature=youtu.be
?
- podľa mňa príliš dlhý názov a kedy by sa to zapracovalo
, akurát zvolenskú chybu odstrániť a pridať na "vršok" dĺžeň na R "VŔŠOK" ?
BB-Schuhu