Kami: Neviem či sa tu uvádza správne dátum pri uzávierke mosta cez Hron pri Hypernove vo Zvolene. Taktiež aj zv sekcia. Síce na stránke mesta je 31.12., ale na stránke SADZV http://www.sadzv.sk/?program=51&module_action__0__id_info=28005 je 30.11.2012, tak isto aj v novinách je 30.11.. Ja sa tiež prikláňam k 30.11.
Agent007