Reply on: Petik #47359:
tlačidlo tam je, síce trochu od ruky, to je pravda, ale je tam - na tyči za prvým sedadlom (tou širokou jednosedačkou). asi by bolo lepšie, keby bolo hneď na tom držadle pred prvou sedačkou alebo keby "odslepili" tie na dverách, ale tak čo už
810zssk