Reply on: BB-Schuhu #47321:
veru tak http://www.radvanpark.sk/Okrem kyvadlovky môžete využiť aj MHD zast. "Pivovar" (troleje 2,3), sásovské busy (21 a 90 do Sásovej), PAL 455 Badín/Hronsek, ktorá sa mi zdá najbližšie. Pomedzi pivovar a býv. MŠ dozadu k modrej bráne, pred ňou odbočte doprava na prašnú cestičku pozdĺž múrika, za ním po ľavotočivej zákrute sa už objavuje Radvaňpark, prídete ku kruhovému objazdu (cca 7-8 min.). K L22 a z 90 zo Sásovej (spoje po Krematórium) sa dostanete zo zast. TWD (Doprastav)...
810zssk
Inak k tomu paragrafu 114: Tam sa dost jednoznacne uvadza ze sa vozidlo registruje v sidle firmy, ALEBO v sidle jej prevadzkarne. Teda ziadna povinnost ho registrovat v sidle prevadzkarne, to je iba jedna z moznosti, ved to by ani prakticky nebolo pre mnohe firmy realizovatelne.