Reply on: wizard112 #47300:
už som to sem presne dával minule, nemám teraz prístup k tomu ale týka sa to cestnej dane (ak budem mať čas dám to znova, ale podľa kľúčového slova si to určite nájdeš. Kontrolovať by to zjavne mal daňový úrad. ?
810zssk
Pri 100% vytazeni za urcitych podmienok strata nemusi vzniknut. Ani na primestskej linke. Tusim sa svojho casu spominalo ze par busov Bratislava - Pezinok je ziskovych (a v rozpore s akoukolvek logikou zaroven dotovanych).