Reply on: BB-Schuhu #47160:
Presne toto je problem.Pokial ide o dopyt, nebudem odpovedat, lebo danu trasu nepoznam, ale rad by som podotkol, ze dopyt nie je staticky, ale da sa stimulovat... teda to, ze vznikne kvalitne taktove zeleznicne spojenie (i ked 120 min je mozno malo) ho moze navysit. Uvidime, kazdopadne, zakladom je takt.
BB-Schuhu
Uvidíme ako toto celé skončí. Ale prepisovať dokola stále ten istý GVD s malými obmenami každoročne nie je dlhodobo udržateľné a myslím že už je čas na zmenu - tak ako v železničnej aj autobusovej doprave.