Na zvolenskej ceste je reklamný pútač, že Radvaň park otvárajú 28.6. a sú tam aj logá obchodných spoločností ktoré budú mať v tomto priestore svoje prevádzky. Už teraz zaznievajú hlasy a to nielen zo strany verejnosti, ale aj zo strany samotných tých prevádzkovateľov, že by tam bolo vhodné priviesť aj MHD, aby sa tam mali možnosť dostať aj ľudia bez možnosti použiť osobné auto. Vraj už prebiehajú aj nejaké jednania ohľadne toho, neviem síce konkrétne nič bližšie, ale bude zaujímavé že ak k takému rozšíreniu MHD do tejto časti mesta príde, tak ako to bude riešené..? Akými linkami, akými zmenami trás jednotlivých liniek, alebo či to bude úplne novými linkami po tej strane zvolenskej cesty ako je spomínané nákupné centrum..? Zatiaľ nie je ale vytvorená plánovaná prepojka medzi Sládkovičovou ulicou a týmto nákupným centrom, takže zatiaľ uvažovať nad nejakým prechodom medzi Zvolenskou cestou a Sládkovičovou je bezpredmetné. Taká prepjka v budúcnosti zase "inak zamieša karty", tak zatiaľ sa pohybujme iba v úvahách ako to obslúžiť zo strany Zvolenskej cesty. Máte nejaké nápady? Zaujímali by ma nejaké návrhy ako a čím by sa tam mohlo jazdiť?
brefos