Reply on: 810zssk #46061:
Ja by som to nehovoril. Je to zásadné. Pred pár rokmi som skoro v zácviku zahlušil jednu cestujúcu, keď jej manžel ešte kupoval lístky a pani po tom ako výpravca stál vonku spokojne čakala, že ešte výpravca nemá výpravku, tak vlak nepôjde. No nakoľko vtedy bola zrušená výprava vlaku výpravcom, keď sa vlak po výprave vlakovou čatou pohol, tak pani otvorila dvere a naskakovala do idúceho vlaku. Našťastie sa pozeral kolega dozadu na súpravu a všimol si to a zakričal na mňa, aby som zastavil. Našťastie sa nikomu nič nestalo, len železničiari boli sprostý prečo vlak odišiel, keď mu výpravca nezamával. Takže na základe tejto skúsenosti píšem, aby sato dalo na úvodnú stránku. Aby sa predišlo podobným, alebo horším nepríjemnostiam. Nechcel by si ostať niekde stáť niekoľko hodín vo vlaku? A bolo by to jedno, či je to jedna železničná spoločnosť alebo druhá.

expresbb
"Informujeme cestujúcich, že od 11.12.2011 došlo k zmene vo výprave vlakov. Výpravu vlaku vykonáva od zmeny GVD dopravca. V niektorých staniciach, kde to nedovoľuje technológia, bude prebiehať výprava vlaku výpravcom. Preto, žiadame cestujúcich, aby venovali výprave vlaku zvýšenú pozornosť."
Koniec oznamu.
PS: Kami, prosím ťa, daj túto informáciu aj na úvodnú stránku. Ďakujem
PS2: Nefunguje email notifikácia správ.