Už to v KE začína: http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=7820&secid=1
Bude niečo také aj v BB?
Bude niečo také aj v BB?
, ako keby to predznamenávalo zvyšovanie cestovného, resp. zužovanie tarifných pásiem (ešte aj terasu pchajú do 3 km, nie 4, možno...)
?
fragma
viac http://www.bystrica24.sk/clanky?extend.120209_Nove-pracovne-miesta-aj-autobusova-linka
Ja len opravím: cez N.*slobody, na *Jegorovovu cestu a spojov som narátal podľa dpmbb.eu *7 (ráno 3, poobede 4)...