Reply on: BB-Schuhu #45955:
Plán pre prímestskú dopravu... to je ináč dobré pekné, to aj treba nejaká obmena ale čo tak aj nejaký plán pre obnovu vozov MHD...? Mimo MHD BB má SAD Zvolen asi najúbohejší vozový park (čo sa týka hlavne veku a stavu vozidiel).
hawkeye