Reply on: 810zssk #45874:
DP ale predsa niečo také má - posledný spoj L3 o 23.23 z Vozovne po Plážové kúpalisko. Je jasné, že je málo využívaný, pretože nejde cez centrum. Už som ním išiel a sedeli tam iba šoféri. Ono, možno by to chcelo spraviť nejakú okružnú trasu po meste, háčik v takých spojoch by však bol asi v tom, že nie vždy idú takto večer šoféri stále do tých istých mestských častí a bus by zbytočne krúžil po meste. Napr. raz som vystúpil na Plážovom kúpalisku a minibus šiel kamsi ďalej po THK, inokedy som vystúpil na zastávke a minibus išiel hore ku kruháču na Tajovského...takže asi podľa požiadaviek vodičov, ktorí v ten konkrétny deň idú z roboty
Moky
Mizerná služba za nehoráznu cenu. Žasnem, že sa primátor pod toto podpísal. Vedel som, že bude mať krátku životnosť, ale to, že bude zrušený ešte pred koncom roka, ma pobavilo... A, stojím si za tým, že BB mala naposledy nočnú dopravu v noci z 30.6. na 1.7.2009.