Reply on: fragma #45844:
Zrušenie nočnej linky - presne ako som písal pred jej zavedením - urobí sa absolútne nepoužiteľný produkt za nezmyselnú cenu a potom sa to zase zruší, keďže v takom sprostom prevedení to nikto nebude chcieť a zase sa skonštatuje, že nebiol záujem a teda majú aspoň na 2 - 3 rokoy od toho pokoj... typické bystrické ? Linka "Orange" je ďalším totálne "systematickým" krokom zvrhlej predstavy mať linku odvšadiaľ všade, ale pritom skoro nikdy nepôjde. Predpokadám tak ďalšie obmedzenie trolejbusovej dopravy, tentokrát zrušenie jedného poradia v špičke na L6 - očakávam, že sa bude jednať o spoje idúce súčasnosti v "c", resp. čo jazdili predtým aj ráno ako "c".
Inak je otázka, prečo nejazdí napr. L29 po Radvanskej ceste ako kópia napr. L21 a pod., však tam tiež nič nejazdí...
kvorka