Reply on: Mont #45654:
ŽST - tvar zastávky v ISCP súbore globálnych zastávok: "Banská Bystrica, žel.st." - tiež by sa zišlo opraviť na "Železničná stanica"Čiarky sa vypúšťajú pre prehľadnosť podľa mňa správne...
deň od 10. októbra 2011.
fragma
Re #45638 Spirito: Ak to tak hlási, tak sa to asi "divne" nahralo podľa tejto tabuľky z 30.5.2011 (Por.č.10) http://www.iscp.sk/pages/zmeny_z/tabulky_z/tabul102.html, kde sa takto "formálne vymenili názvy" a "Krematórium" sa zaregistrovalo do ISCP nanovo (pôvodný názov "Kremnička, krematórium" Č. 22099 nepochopiteľne zostal, ten sa nenahradil týmto novým) ako č. 22443, čo dovtedy vyjadrovalo zast. Ďumbierska ŠZŠ (boli dve názvy aj MŠ vyjadrujúce jednu zast.), to MŠ (nie žeby sa vymazalo) sa nahradilo novým ŠZŠ č. 22080 a to pôvodné ŠZŠ (nie žeby ostalo) sa nahradilo Krematóriom (to stačilo premenovať býv. Kremnička krematórium) ttp://www.iscp.sk/pages/glob_z/work/BB3_SK.HTM
Ľavá ruka nevie, čo robí pravá ?