Reply on: Agent007 #45429:
Mne to nevadi. Ja na transport nechodim a takato informacia mi pride zaujimava (aj ked toto konkretne som uz cital cestou do prace). Proste niekoho otravuje toto a niekoho otravuje vyluka vo Zvolene. Ani jedno vsak neni uplne OT.Ale ten clanok o kvalite MHD je rok stary!!!
fragma
„ Sťažnosť sme prešetrili. Vodič uviedol, že v danej situácii neurobil nič úmyselne a cestujúcemu sa ospravedlňuje.
Bolo mu dané písomné upozornenie za neuspokojivé plnenie pracovných úloh a za vynechanie zastávky mu bude krátená prémiová zložka mzdy.“