Reply on: mirkobb #45353:
Ja ako bystričan som už zvyknutý, že Grand Prix parných lokomotív býva v dňoch konania Radvanského jarmoku ako sprievodné podujatie, dokonca pre zvolenčanov je možnosť dopraviť sa posilovými vlakmi na jarmok ku nám ?Podujatie som dokonca schopný spojiť s DOD SO Granvie a jarmokom, a to tak, že sa prepravím zo ZV 601458/22 o 14:20 do BB, Cesta k nemocnici http://cp.atlas.sk/draha/?p=MzklMjU1OTclNDIyMjYlNTI1MjclMCUxMzM3OCUlMTQ6MjAlMTQ6NTclMTAuMDkuMjAxMQ--&irk=MTU3OTgxMjE0 a odtiaľ sa miestnymi skratkami dostanem na "kačický" prístup k SO a som tam po 15.00 hod., z oboch podujatí odkrojím cca 70 min., preteky hurvínkov sú doobeda, parné až od 13-tej-to sú tie menšie, tak asi tak ?
V Bystrici sa súbeh potláča časmi, vo ZV možno aj trasami ? Keby to tak bolo, nie som proti (v tých prípadoch, kde je to potrebné, mimo špičky...)
(15 min. pred a za nič na tento smer, iba L 28 o 16:48x smer Kynceľová), 17:00x L25. O 16:40x by mala zmysel, len či by to otočila za 2 min. (príchod 16:38x+nejaká rezerva, vata), linka na svoj posledný spoj napr. do 16:53x (15 min.) čakať asi nebude...
brefos