Reply on: neoBB #45031:
Ak myslíš až po ch. Irisa (resp. po to parkovisko nad Pony farmou pri ch. na Suchom vrchu), nie len obytnú štvrť Suchý vrch, neviem si to dosť dobre predstaviť, úzka stúpajúca cesta (nad "Areálom zdravia" rozbitá), ktorá je zároveň zeleným turistickým chodníkom Mládežnícka-Želiarec-Pony-Malachov, autoturisti chodia na svojich tátošoch a turisti pešky? (aj modrou z Tulskej "popri vojakovi"), to by sa na nich spoza zákruty okrem teréňakov vynoril aj prázdny bus, inak je to teritoriálne ešte Banská Bystrica ?
router
Otazka asi hlavne na BB-Schuhu: vypatral si daco s tymi zlavami pri prestupoch?
Ja som zistil, ze to nesposobuje ta chyba, ze niekedy ti da listok dieta 6-15r. a niekedy ziak,student(toto uz asi aj opravili) ale zlavnene listky pri prestupoch nedava asi vobec. Osobne som sice este neprestupoval, ale uz dvaja moji znami mi hovorili, ze prestupovali a proste im vzalo plnu sumu(mozem potvrdit, tie listky som videl) aj ked prestupili este v danom casovom limite.