Reply on: fragma #45014:
Inak tie Rakytovce, ihrisko (otočka) NIE SÚ vôbec Rakytovce! Je to už BADÍN!!! časť KRIEDOVNICA (viď tabuľu bočnej cestičky smerom k R1), Rakytovce sú po posledné domy po pravej strane (smer Badín), otočka, ihrisko a nové najkrajnejšie domy na opačnej strane sú už v Badíne. Hranica nejde Vlkanovským potokom, ale sa odvracia cez lokalitu Čierne blato (za R1) k ČOV (tá je v Badíne). Čiže chceme ešte posilňovať samostatnú obec za mestské, keď tam nechodí nikto?
, mohol byť vedený aj v rámci PAL 601463 denne o 19:00, ako to už raz bolo/, 8 hodinová medzera sa zmierni na 3-4 hodiny, dole je okamžitý prípoj na L 2 (za 2-3 min.), na L 5 sa čaká štvrťhodinu
, dalo sa to riešiť aj inak (napr. poslednými spojmi L 41)
BB-Schuhu