Reply on: BB-Schuhu #44934:
na druhú stranu, ako inak by sa mal seriózny cestujúci brániť? Ak by som niečo v práci zvoral ja, tiež tam už nepôsobím, a preto sa nespolieham na to, že me nikto nefotí, ale že jednoducho viem čo môžem a čo nie.Treba si uvedomiť, že všetko treba robiť poctivo. ?
Kami
#44914 & spol.: nemusi sa otocit na mieste, hore je predsa kruhac.